| Nombre De La Marca: | Wolves Team |
| Número De Modelo: | 808L100-10 |
| Cantidad Mínima De Pedido: | 1 |
| Precio: | 1 |
| El Tiempo De Entrega: | 7-15 |
| Condiciones De Pago: | LC, D/A, T/T, Unión Occidental |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Frequency Coverage | CDMA/GSM/3G Cellphone |
| Jammer Type | Portable Jammer |
| Channel Number | 8 |
| Each Bands Power | 30W |
| Total Output Power | 240W |
| Jamming Range | 2-90m |
| Application | Prison, Bomb Disposal |
| Power Supply | 230VAC/110VAC |
| Channel | Frequency Range | Shielded Signal Type | Power |
|---|---|---|---|
| CH1 | 800-960 MHz | GSM 900, CDMA, 2G | 160W |
| CH2 | 1700-2200 MHz | 3G, 4G LTE | 160W |
| CH3 | 2300-2485 MHz | WiFi 2.4G, Bluetooth | 160W |
| CH4 | 2500-2700 MHz | 4G LTE Band 7/40 | 160W |
| CH5 | 3400-3800 MHz | 5G NR n77/n78 | 160W |
| CH6 | 5150-5850 MHz | WiFi 5.8G, Drone Control | 160W |
| CH7 | 1170-1580 MHz | GPS L1/L2, GLONASS | 160W |
| CH8 | 400-500 MHz | Walkie-talkie, LoRa | 160W |
| CH9 | 700-800 MHz | 4G LTE Band 12/17 | 160W |
| CH10 | 2400-2500 MHz | Drone Video Link | 160W |
| Item | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 1-2 months from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |